Author: b***0
Date:
Review: حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو
Màu sắc: màu đen
Price: 1.542.800₫
Original Price: 1.624.000₫
| Color | White |
| Connection Method | None |
| Interface | Type C |
| Brand | Meizu |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.79" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc SC9863A |
| SKU | sw25081156552196612 |
Brand Name: Meizu
Quality: 293467 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: b***0
Date:
Review: حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو
Màu sắc: màu đen
Author: 8***5
Date:
Review: Was really good really satisfied
Màu sắc: màu đen
Author: a***7
Date:
Review: very very pretty and good product very stylish phone
Màu sắc: trắng
Author: s***3
Date:
Review: رهيييييييب روعه شكرا شي ان
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm